אנשים מתאגדים

התאגדות

עולם המידע שלך

עובדי הדיוטי פרי-ג'יימס ריצ'רדסון התאגדו בהסתדרות

חדשות |

כ-1,000 עובדי רשת החנויות הפטורות ממכס הקימו ועד עובדים, לאחר שלמעלה משליש מהם חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון היציג *** יו"ר ההסתדרות במרחב לוד-רמלה, משה ארבלי: "העובדים הבינו את חשיבותה של העבודה המאורגנת והביעו את אמונם בדרכה של ההסתדרות להוביל שינוי חברתי"

קרא עוד על עובדי הדיוטי פרי-ג'יימס ריצ'רדסון התאגדו בהסתדרות >

התייחסות יו''ר ההסתדרות ויו''ר התאחדות האיכרים למשבר החקלאים והתוצרת המקומית

חדשות |

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן: "הממשלה חייבת לפעול לעידוד קנייה ושיווק של תוצרת כחול-לבן והחקלאות המקומית שנמצאת במשבר מהעמוקים שהיא ידעה מזה שנים. צריך לטפל בבעיה המהותית ולמצוא את הדרכים לעודד ולטפח את החקלאות המקומית במקום להסב לה עוד נזק. הפתרון לענף החקלאות נמצא בעידוד התוצרת המקומית ולא בייבוא. אין שום היגיון בהגנה על היבואנים או בסבסוד הסחורה המיובאת, דבר שרק מגדיל את המשבר אליו נקלעו היצרנים המקומיים. במקביל, יש לפעול לצמצום ממשי בפערי התיווך בין החקלאי לאזרח הצרכן".

קרא עוד על התייחסות יו''ר ההסתדרות ויו''ר התאחדות האיכרים למשבר החקלאים והתוצרת המקומית >

ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בחברת הדלק טן

חדשות |

ברקע לסכסוך: התנהלות חסרת תום לב של הנהלת החברה אשר הובילה למבוי סתום במשא ומתן על ההסכם הקיבוצי *** ועד העובדים: "אנו קוראים להנהלה להתעשת ולחתור להתקדמות מהירה במו"מ" *** במידה ותימשך הפגיעה בהתארגנות ולא תחול התקדמות במו"מ, בעוד כשבועיים צפויים שיבושים בהספקת הדלק בתחנות החברה ברחבי הארץ

קרא עוד על ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בחברת הדלק טן >

חברת דוכנים לממכר פיצוחים תפצה את ההסתדרות בגלל "פגיעה חמורה" בהתארגנות עובדיה

חדשות |

ביהמ"ש: חברת דוכנים לממכר פיצוחים ותבלינים תפצה את ההסתדרות בגלל "פגיעה חמורה" בהתארגנות חברת ""דין שיווק וקליה", המפעילה כ-50 דוכני מכירה ברשתות שיווק ברחבי הארץ, תשלם 100 אלף שקל לאחר שנקבע כי פגעה באופן אסור בהתארגנות עובדיה *** יו"ר ההסתדרות במרחב עמקים צפוני, לאון פרץ: "הגיע הזמן שכל המעסיקים יידעו ויפנימו שזוהי זכותם הבסיסית והחוקית של כל העובדים להתאגד"

קרא עוד על חברת דוכנים לממכר פיצוחים תפצה את ההסתדרות בגלל "פגיעה חמורה" בהתארגנות עובדיה >